PERSONÁLNÍ AGENTURA Zedníci - dělníci

V našem portfoliu najdete především tyto profese: zedník, obkladač, tapetář, sádrokartonář, mistr, klempíř, montér, malíř, omítkář, rozpočtář staveb, tesař, železář, stavbyvedoucí, technický konzultant, stavební technik, instalatér, stavební truhlář, kreslič, konstruktér, projektant a jiné.

ÚZKÁ SPECIALIZACE NA STAVEBNICTVÍ

Představuje jeden ze základních pilířů našeho podnikání. Umožňuje nám přesně pochopit potřeby našich partnerů v jejich sféře podnikání. Těžíme z doporučení, a proto orientace na zákazníka pro nás nejsou jen prázdná slova.

NÁBOROVÁ CENTRA NA UKRAJINĚ

Využíváme vlastních náborových center tam, kde je přebytek pracovitého personálu a naopak nedostatek příležitostí. Propojujeme tak velice motivované pracovníky s místními podniky, kteří nabízí skvělé příležitosti.

SPOLUPRÁCE S ODBORNÝMI ŠKOLAMI

Naše portfolio nabízených zaměstnanců doplňujeme mladými experty s ochotou využít příležitosti v současném českém stavebnictví. Vyznačují se svým vysokým znalostním vybavením a jsou velkým přínosem pro takto zaměřené podniky. Většinou pracují formou brigád / temporary help (dočasná výpomoc) a v důsledku často zůstávají natrvalo.